Nyemetz Ádám | HCP 11.4
Zala Springs Golf Resort
Junior U14 | Férfi
Aktuális ranglista helyezés
| Ranglista | Helyezés | Pont |
|---|---|---|
| Összesített férfi | 29. | 6846 |
| Junior fiú | 5. | 6846 |
| Junior U14 Fiú | 1. | 6846 |

Figyelembe vett, I. versenycsoport
Figyelembe vett, II. versenycsoport
Figyelembe vett, III. versenycsoport
2026 Összes ranglista | |||||
|---|---|---|---|---|---|
2026 Összes ranglista | |||||
| Dátum | Verseny | Ranglista | Pont | ||
| 2026.10.11. | BMW Leier Autó Kupa WAGR (R3) 2026.10.11. Birdland Golf & Country Club | Összesített férfi | 400 | ||
| Junior fiú | 400 | ||||
| Junior U14 Fiú | 400 | ||||
| 2026.10.10. | BMW Leier Autó Kupa WAGR (R2) 2026.10.10. Birdland Golf & Country Club | Összesített férfi | 460 | ||
| Junior fiú | 460 | ||||
| Junior U14 Fiú | 460 | ||||
| 2026.10.09. | BMW Leier Autó Kupa WAGR (R1) 2026.10.09. Birdland Golf & Country Club | Összesített férfi | 180 | ||
| Junior fiú | 180 | ||||
| Junior U14 Fiú | 180 | ||||
| 2026.09.27. |
Croatian Junior Open (R3) 2026.09.27. Riverside Zagreb | Összesített férfi | 528 | ||
| Junior fiú | 528 | ||||
| Junior U14 Fiú | 528 | ||||
| 2026.09.26. |
Croatian Junior Open (R2) 2026.09.26. Riverside Zagreb | Összesített férfi | 660 | ||
| Junior fiú | 660 | ||||
| Junior U14 Fiú | 660 | ||||
| 2026.09.25. |
Croatian Junior Open (R1) 2026.09.25. Riverside Zagreb | Összesített férfi | 440 | ||
| Junior fiú | 440 | ||||
| Junior U14 Fiú | 440 | ||||
| 2026.09.19. | ADVENTOR HOTELS KUPA 2026 - Ranglistaverseny 2026.09.19. Birdland Golf & Country Club | Összesített férfi | 220 | ||
| Junior fiú | 220 | ||||
| Junior U14 Fiú | 220 | ||||
| 2026.08.13. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R3) 2026.08.13. Zala Springs Golf Resort | Összesített férfi | 550 | ||
| Junior fiú | 550 | ||||
| Junior U14 Fiú | 550 | ||||
| 2026.08.12. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R2) 2026.08.12. Zala Springs Golf Resort | Összesített férfi | 380 | ||
| Junior fiú | 380 | ||||
| Junior U14 Fiú | 380 | ||||
| 2026.08.11. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R1) 2026.08.11. Zala Springs Golf Resort | Összesített férfi | 480 | ||
| Junior fiú | 480 | ||||
| Junior U14 Fiú | 480 | ||||
| 2026.07.25. | Viale Boutique Hotel Villány x MidAm Ranglistaverseny 2026.07.25. Old Lake Golf Club | Összesített férfi | 360 | ||
| Junior fiú | 360 | ||||
| Junior U14 Fiú | 360 | ||||
| 2026.07.11. | Husqvarna x Race to Zala Springs II. Ranglistaverseny 2026.07.11. Zala Springs Golf Resort | Összesített férfi | 200 | ||
| Junior fiú | 200 | ||||
| Junior U14 Fiú | 200 | ||||
| 2026.07.04. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R2) 2026.07.04. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Összesített férfi | 374 | ||
| Junior fiú | 374 | ||||
| Junior U14 Fiú | 374 | ||||
| 2026.07.03. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R1) 2026.07.03. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Összesített férfi | 209 | ||
| Junior fiú | 209 | ||||
| Junior U14 Fiú | 209 | ||||
| 2026.06.27. |
Slovenian International Junior Championship (R3) 2026.06.27. Arboretum | Összesített férfi | 308 | ||
| Junior fiú | 308 | ||||
| Junior U14 Fiú | 308 | ||||
| 2026.06.26. |
Slovenian International Junior Championship (R2) 2026.06.26. Arboretum | Összesített férfi | 165 | ||
| Junior fiú | 165 | ||||
| Junior U14 Fiú | 165 | ||||
| 2026.06.25. |
Slovenian International Junior Championship (R1) 2026.06.25. Arboretum | Összesített férfi | 374 | ||
| Junior fiú | 374 | ||||
| Junior U14 Fiú | 374 | ||||
| 2026.06.06. | Emil Frey Magyarország Ranglistaverseny 2026.06.06. Old Lake Golf Club | Összesített férfi | 400 | ||
| Junior fiú | 400 | ||||
| Junior U14 Fiú | 400 | ||||
| 2026.05.30. | XI. Szenior tavasz 2026 – Nyílt ranglistaverseny az MSGT szervezésében 2026.05.30. Old Lake Golf Club | Összesített férfi | 320 | ||
| Junior fiú | 320 | ||||
| Junior U14 Fiú | 320 | ||||
| 2026.05.25. | Marriott Residences Golf Kupa - Ranglistaverseny 2026.05.25. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Összesített férfi | 300 | ||
| Junior fiú | 300 | ||||
| Junior U14 Fiú | 300 | ||||
| 2026.05.09. | Pascucci Ranglistaverseny 2026.05.09. Magyar Golf Club | Összesített férfi | 320 | ||
| Junior fiú | 320 | ||||
| Junior U14 Fiú | 320 | ||||
| 2026.05.03. | 37. MASTER GOOD Magyar Kupa (R2) 2026.05.03. Birdland Golf & Country Club | Összesített férfi | 420 | ||
| Junior fiú | 420 | ||||
| Junior U14 Fiú | 420 | ||||
| 2026.05.02. | 37. MASTER GOOD Magyar Kupa (R1) 2026.05.02. Birdland Golf & Country Club | Összesített férfi | 380 | ||
| Junior fiú | 380 | ||||
| Junior U14 Fiú | 380 | ||||

