Jake Ying | HCP 3.0
Zala Springs Golf Resort
Junior U18 | Muž
Aktuálny rebríček
| Rebríček | Umiestnenie | Bod |
|---|---|---|
| Muži | 20. | 8553 |
| Juniori - muži | 3. | 8553 |
| Junior U18 boys | 2. | 8553 |

Skupina I, a celková skupina
Skupina II, a veková skupina
Considered result for Group III.
2026 Všetky rebríčky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
2026 Všetky rebríčky | |||||
| Dátum | Turnaj | Rebríček | Bod | ||
| 2026.08.20. |
Faldo Junior Tour- Worders (R3) 2026.08.20. Black Stork | Muži | 660 | ||
| Juniori - muži | 660 | ||||
| Junior U18 boys | 660 | ||||
| 2026.08.19. |
Faldo Junior Tour- Worders (R2) 2026.08.19. Black Stork | Muži | 935 | ||
| Juniori - muži | 935 | ||||
| Junior U18 boys | 935 | ||||
| 2026.08.18. |
Faldo Junior Tour- Worders (R1) 2026.08.18. Black Stork | Muži | 550 | ||
| Juniori - muži | 550 | ||||
| Junior U18 boys | 550 | ||||
| 2026.08.13. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R3) 2026.08.13. Zala Springs Golf Resort | Muži | 660 | ||
| Juniori - muži | 660 | ||||
| Junior U18 boys | 660 | ||||
| 2026.08.12. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R2) 2026.08.12. Zala Springs Golf Resort | Muži | 633 | ||
| Juniori - muži | 633 | ||||
| Junior U18 boys | 633 | ||||
| 2026.08.11. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R1) 2026.08.11. Zala Springs Golf Resort | Muži | 660 | ||
| Juniori - muži | 660 | ||||
| Junior U18 boys | 660 | ||||
| 2026.07.25. | Viale Boutique Hotel Villány x MidAm Ranglistaverseny 2026.07.25. Old Lake Golf Club | Muži | 700 | ||
| Juniori - muži | 700 | ||||
| Junior U18 boys | 700 | ||||
| 2026.07.11. | Husqvarna x Race to Zala Springs II. Ranglistaverseny 2026.07.11. Zala Springs Golf Resort | Muži | 525 | ||
| Juniori - muži | 525 | ||||
| Junior U18 boys | 525 | ||||
| 2026.07.05. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R3) 2026.07.05. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 935 | ||
| Juniori - muži | 935 | ||||
| Junior U18 boys | 935 | ||||
| 2026.07.04. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R2) 2026.07.04. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 1045 | ||
| Juniori - muži | 1045 | ||||
| Junior U18 boys | 1045 | ||||
| 2026.07.03. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R1) 2026.07.03. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 770 | ||
| Juniori - muži | 770 | ||||
| Junior U18 boys | 770 | ||||
| 2026.06.26. | Kreinbacher Ranglistaverseny 2026.06.26. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 480 | ||
| Juniori - muži | 480 | ||||
| Junior U18 boys | 480 | ||||

