Wieser-Takács Zsuzsa | HCP 11.6
Botaniq Máriavölgyi Golf Klub
Senior U65 | Žena
Aktuálny rebríček
| Rebríček | Umiestnenie | Bod |
|---|---|---|
| Ženy | 20. | 2738 |
| Senior - ženy | 11. | 1898 |
| Senior U65 - ženy | 10. | 1898 |
Skupina I, a celková skupina
Skupina II, a veková skupina
Considered result for Group III.
2026 Všetky rebríčky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
2026 Všetky rebríčky | |||||
| Dátum | Turnaj | Rebríček | Bod | ||
| 2026.09.03. |
European Senior Ladies' Team Championship Division 2 (R3) 2026.09.03. Sedin | Ženy | 396 | ||
| Senior - ženy | 396 | ||||
| Senior U65 - ženy | 396 | ||||
| 2026.09.02. |
European Senior Ladies' Team Championship Division 2 (R2) 2026.09.02. Sedin | Ženy | 374 | ||
| Senior - ženy | 374 | ||||
| Senior U65 - ženy | 374 | ||||
| 2026.09.01. |
European Senior Ladies' Team Championship Division 2 (R1) 2026.09.01. Sedin | Ženy | 308 | ||
| Senior - ženy | 308 | ||||
| Senior U65 - ženy | 308 | ||||
| 2026.06.26. | Kreinbacher Ranglistaverseny 2026.06.26. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Ženy | 380 | ||
| Senior - ženy | 380 | ||||
| Senior U65 - ženy | 380 | ||||
| 2026.06.21. | 14. MASTER GOOD MidAm Országos Bajnokság (R3) 2026.06.21. Balaton Golf Club | Ženy | 320 | ||
| Senior - ženy | 320 | ||||
| Senior U65 - ženy | 320 | ||||
| 2026.06.20. | 14. MASTER GOOD MidAm Országos Bajnokság (R2) 2026.06.20. Balaton Golf Club | Ženy | 260 | ||
| Senior - ženy | 260 | ||||
| Senior U65 - ženy | 260 | ||||
| 2026.06.19. | 14. MASTER GOOD MidAm Országos Bajnokság (R1) 2026.06.19. Balaton Golf Club | Ženy | 260 | ||
| Senior - ženy | 260 | ||||
| Senior U65 - ženy | 260 | ||||
| 2026.05.25. | Marriott Residences Golf Kupa - Ranglistaverseny 2026.05.25. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Ženy | 440 | ||
| Senior - ženy | 440 | ||||
| Senior U65 - ženy | 440 | ||||

