Véh Balázs | HCP 4.8
Balaton Golf Club
Dospelý | MidAm | Muž
Aktuálny rebríček
| Rebríček | Umiestnenie | Bod |
|---|---|---|
| Muži | 26. | 7653 |
| Dospelí muži | 11. | 7653 |
| MidAm - muži | 6. | 7653 |

Skupina I, a celková skupina
Skupina II, a veková skupina
Considered result for Group III.
2026 Všetky rebríčky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
2026 Všetky rebríčky | |||||
| Dátum | Turnaj | Rebríček | Bod | ||
| 2026.09.03. |
European Senior Men's Team Championship Division 2 (R3) 2026.09.03. Sedin | Muži | 770 | ||
| Dospelí muži | 770 | ||||
| MidAm - muži | 770 | ||||
| 2026.09.02. |
European Senior Men's Team Championship Division 2 (R2) 2026.09.02. Sedin | Muži | 660 | ||
| Dospelí muži | 660 | ||||
| MidAm - muži | 660 | ||||
| 2026.09.01. |
European Senior Men's Team Championship Division 2 (R1) 2026.09.01. Sedin | Muži | 528 | ||
| Dospelí muži | 528 | ||||
| MidAm - muži | 528 | ||||
| 2026.08.30. | 14. MASTER GOOD Hungarian Mid-Amateur Open Championship powered by MET (R3) 2026.08.30. Zala Springs Golf Resort | Muži | 750 | ||
| Dospelí muži | 750 | ||||
| MidAm - muži | 750 | ||||
| 2026.08.29. | 14. MASTER GOOD Hungarian Mid-Amateur Open Championship powered by MET (R2) 2026.08.29. Zala Springs Golf Resort | Muži | 850 | ||
| Dospelí muži | 850 | ||||
| MidAm - muži | 850 | ||||
| 2026.08.28. | 14. MASTER GOOD Hungarian Mid-Amateur Open Championship powered by MET (R1) 2026.08.28. Zala Springs Golf Resort | Muži | 575 | ||
| Dospelí muži | 575 | ||||
| MidAm - muži | 575 | ||||
| 2026.08.08. | Forest Hills Ranglistaverseny 2026.08.08. Forest Hills Hotel & Golf | Muži | 650 | ||
| Dospelí muži | 650 | ||||
| MidAm - muži | 650 | ||||
| 2026.07.25. | Viale Boutique Hotel Villány x MidAm Ranglistaverseny 2026.07.25. Old Lake Golf Club | Muži | 480 | ||
| Dospelí muži | 480 | ||||
| MidAm - muži | 480 | ||||
| 2026.07.11. | Husqvarna x Race to Zala Springs II. Ranglistaverseny 2026.07.11. Zala Springs Golf Resort | Muži | 600 | ||
| Dospelí muži | 600 | ||||
| MidAm - muži | 600 | ||||
| 2026.06.21. | 14. MASTER GOOD MidAm Országos Bajnokság (R3) 2026.06.21. Balaton Golf Club | Muži | 650 | ||
| Dospelí muži | 650 | ||||
| MidAm - muži | 650 | ||||
| 2026.06.20. | 14. MASTER GOOD MidAm Országos Bajnokság (R2) 2026.06.20. Balaton Golf Club | Muži | 700 | ||
| Dospelí muži | 700 | ||||
| MidAm - muži | 700 | ||||
| 2026.06.19. | 14. MASTER GOOD MidAm Országos Bajnokság (R1) 2026.06.19. Balaton Golf Club | Muži | 440 | ||
| Dospelí muži | 440 | ||||
| MidAm - muži | 440 | ||||

