Nyemetz Emma | HCP 16.7
Zala Springs Golf Resort
Junior U12 | Žena
Aktuálny rebríček
| Rebríček | Umiestnenie | Bod |
|---|---|---|
| Ženy | 19. | 2886 |
| Juniori - ženy | 6. | 2886 |
| Junior U14 girls | 2. | 2886 |

Skupina I, a celková skupina
Skupina II, a veková skupina
Considered result for Group III.
2026 Všetky rebríčky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
2026 Všetky rebríčky | |||||
| Dátum | Turnaj | Rebríček | Bod | ||
| 2026.08.13. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R3) 2026.08.13. Zala Springs Golf Resort | Ženy | 220 | ||
| Juniori - ženy | 220 | ||||
| Junior U14 girls | 220 | ||||
| 2026.08.12. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R2) 2026.08.12. Zala Springs Golf Resort | Ženy | 280 | ||
| Juniori - ženy | 280 | ||||
| Junior U14 girls | 280 | ||||
| 2026.08.11. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R1) 2026.08.11. Zala Springs Golf Resort | Ženy | 420 | ||
| Juniori - ženy | 420 | ||||
| Junior U14 girls | 420 | ||||
| 2026.07.25. | Viale Boutique Hotel Villány x MidAm Ranglistaverseny 2026.07.25. Old Lake Golf Club | Ženy | 180 | ||
| Juniori - ženy | 180 | ||||
| Junior U14 girls | 180 | ||||
| 2026.07.11. | Husqvarna x Race to Zala Springs II. Ranglistaverseny 2026.07.11. Zala Springs Golf Resort | Ženy | 150 | ||
| Juniori - ženy | 150 | ||||
| Junior U14 girls | 150 | ||||
| 2026.07.04. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R2) 2026.07.04. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Ženy | 165 | ||
| Juniori - ženy | 165 | ||||
| Junior U14 girls | 165 | ||||
| 2026.07.03. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R1) 2026.07.03. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Ženy | 99 | ||
| Juniori - ženy | 99 | ||||
| Junior U14 girls | 99 | ||||
| 2026.06.27. |
Slovenian International Junior Championship (R3) 2026.06.27. Arboretum | Ženy | 143 | ||
| Juniori - ženy | 143 | ||||
| Junior U14 girls | 143 | ||||
| 2026.06.26. |
Slovenian International Junior Championship (R2) 2026.06.26. Arboretum | Ženy | 77 | ||
| Juniori - ženy | 77 | ||||
| Junior U14 girls | 77 | ||||
| 2026.06.25. |
Slovenian International Junior Championship (R1) 2026.06.25. Arboretum | Ženy | 132 | ||
| Juniori - ženy | 132 | ||||
| Junior U14 girls | 132 | ||||
| 2026.06.06. | Emil Frey Magyarország Ranglistaverseny 2026.06.06. Old Lake Golf Club | Ženy | 150 | ||
| Juniori - ženy | 150 | ||||
| Junior U14 girls | 150 | ||||
| 2026.05.30. | XI. Szenior tavasz 2026 – Nyílt ranglistaverseny az MSGT szervezésében 2026.05.30. Old Lake Golf Club | Ženy | 150 | ||
| Juniori - ženy | 150 | ||||
| Junior U14 girls | 150 | ||||
| 2026.05.25. | Marriott Residences Golf Kupa - Ranglistaverseny 2026.05.25. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Ženy | 200 | ||
| Juniori - ženy | 200 | ||||
| Junior U14 girls | 200 | ||||
| 2026.05.09. | Pascucci Ranglistaverseny 2026.05.09. Magyar Golf Club | Ženy | 120 | ||
| Juniori - ženy | 120 | ||||
| Junior U14 girls | 120 | ||||
| 2026.05.03. | 37. MASTER GOOD Magyar Kupa (R2) 2026.05.03. Birdland Golf & Country Club | Ženy | 220 | ||
| Juniori - ženy | 220 | ||||
| Junior U14 girls | 220 | ||||
| 2026.05.02. | 37. MASTER GOOD Magyar Kupa (R1) 2026.05.02. Birdland Golf & Country Club | Ženy | 180 | ||
| Juniori - ženy | 180 | ||||
| Junior U14 girls | 180 | ||||

