Nyemetz Ádám | HCP 11.4
Zala Springs Golf Resort
Junior U14 | Muž
Aktuálny rebríček
| Rebríček | Umiestnenie | Bod |
|---|---|---|
| Muži | 35. | 5595 |
| Juniori - muži | 5. | 5595 |
| Junior U14 boys | 1. | 5595 |

Skupina I, a celková skupina
Skupina II, a veková skupina
Considered result for Group III.
2026 Všetky rebríčky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
2026 Všetky rebríčky | |||||
| Dátum | Turnaj | Rebríček | Bod | ||
| 2026.09.19. | ADVENTOR HOTELS KUPA 2026 - Ranglistaverseny 2026.09.19. Birdland Golf & Country Club | Muži | 220 | ||
| Juniori - muži | 220 | ||||
| Junior U14 boys | 220 | ||||
| 2026.08.13. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R3) 2026.08.13. Zala Springs Golf Resort | Muži | 550 | ||
| Juniori - muži | 550 | ||||
| Junior U14 boys | 550 | ||||
| 2026.08.12. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R2) 2026.08.12. Zala Springs Golf Resort | Muži | 380 | ||
| Juniori - muži | 380 | ||||
| Junior U14 boys | 380 | ||||
| 2026.08.11. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R1) 2026.08.11. Zala Springs Golf Resort | Muži | 480 | ||
| Juniori - muži | 480 | ||||
| Junior U14 boys | 480 | ||||
| 2026.07.25. | Viale Boutique Hotel Villány x MidAm Ranglistaverseny 2026.07.25. Old Lake Golf Club | Muži | 360 | ||
| Juniori - muži | 360 | ||||
| Junior U14 boys | 360 | ||||
| 2026.07.11. | Husqvarna x Race to Zala Springs II. Ranglistaverseny 2026.07.11. Zala Springs Golf Resort | Muži | 200 | ||
| Juniori - muži | 200 | ||||
| Junior U14 boys | 200 | ||||
| 2026.07.04. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R2) 2026.07.04. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 374 | ||
| Juniori - muži | 374 | ||||
| Junior U14 boys | 374 | ||||
| 2026.07.03. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R1) 2026.07.03. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 209 | ||
| Juniori - muži | 209 | ||||
| Junior U14 boys | 209 | ||||
| 2026.06.27. |
Slovenian International Junior Championship (R3) 2026.06.27. Arboretum | Muži | 308 | ||
| Juniori - muži | 308 | ||||
| Junior U14 boys | 308 | ||||
| 2026.06.26. |
Slovenian International Junior Championship (R2) 2026.06.26. Arboretum | Muži | 165 | ||
| Juniori - muži | 165 | ||||
| Junior U14 boys | 165 | ||||
| 2026.06.25. |
Slovenian International Junior Championship (R1) 2026.06.25. Arboretum | Muži | 374 | ||
| Juniori - muži | 374 | ||||
| Junior U14 boys | 374 | ||||
| 2026.06.06. | Emil Frey Magyarország Ranglistaverseny 2026.06.06. Old Lake Golf Club | Muži | 400 | ||
| Juniori - muži | 400 | ||||
| Junior U14 boys | 400 | ||||
| 2026.05.30. | XI. Szenior tavasz 2026 – Nyílt ranglistaverseny az MSGT szervezésében 2026.05.30. Old Lake Golf Club | Muži | 320 | ||
| Juniori - muži | 320 | ||||
| Junior U14 boys | 320 | ||||
| 2026.05.25. | Marriott Residences Golf Kupa - Ranglistaverseny 2026.05.25. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 300 | ||
| Juniori - muži | 300 | ||||
| Junior U14 boys | 300 | ||||
| 2026.05.09. | Pascucci Ranglistaverseny 2026.05.09. Magyar Golf Club | Muži | 320 | ||
| Juniori - muži | 320 | ||||
| Junior U14 boys | 320 | ||||
| 2026.05.03. | 37. MASTER GOOD Magyar Kupa (R2) 2026.05.03. Birdland Golf & Country Club | Muži | 420 | ||
| Juniori - muži | 420 | ||||
| Junior U14 boys | 420 | ||||
| 2026.05.02. | 37. MASTER GOOD Magyar Kupa (R1) 2026.05.02. Birdland Golf & Country Club | Muži | 380 | ||
| Juniori - muži | 380 | ||||
| Junior U14 boys | 380 | ||||

