Ferber Domonkos | HCP 5.4
Continental CityGolf Budapest
Junior U16 | Muž
Aktuálny rebríček
| Rebríček | Umiestnenie | Bod |
|---|---|---|
| Muži | 18. | 9044 |
| Juniori - muži | 2. | 9044 |
| Junior U16 boys | 1. | 9044 |

Skupina I, a celková skupina
Skupina II, a veková skupina
Considered result for Group III.
2026 Všetky rebríčky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
2026 Všetky rebríčky | |||||
| Dátum | Turnaj | Rebríček | Bod | ||
| 2026.08.20. |
Faldo Junior Tour- Worders (R3) 2026.08.20. Black Stork | Muži | 633 | ||
| Juniori - muži | 633 | ||||
| Junior U16 boys | 633 | ||||
| 2026.08.19. |
Faldo Junior Tour- Worders (R2) 2026.08.19. Black Stork | Muži | 715 | ||
| Juniori - muži | 715 | ||||
| Junior U16 boys | 715 | ||||
| 2026.08.18. |
Faldo Junior Tour- Worders (R1) 2026.08.18. Black Stork | Muži | 506 | ||
| Juniori - muži | 506 | ||||
| Junior U16 boys | 506 | ||||
| 2026.08.13. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R3) 2026.08.13. Zala Springs Golf Resort | Muži | 528 | ||
| Juniori - muži | 528 | ||||
| Junior U16 boys | 528 | ||||
| 2026.08.12. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R2) 2026.08.12. Zala Springs Golf Resort | Muži | 528 | ||
| Juniori - muži | 528 | ||||
| Junior U16 boys | 528 | ||||
| 2026.08.11. | 37. MASTER GOOD Hungarian Junior Open (R1) 2026.08.11. Zala Springs Golf Resort | Muži | 286 | ||
| Juniori - muži | 286 | ||||
| Junior U16 boys | 286 | ||||
| 2026.07.11. | Husqvarna x Race to Zala Springs II. Ranglistaverseny 2026.07.11. Zala Springs Golf Resort | Muži | 480 | ||
| Juniori - muži | 480 | ||||
| Junior U16 boys | 480 | ||||
| 2026.07.05. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R3) 2026.07.05. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 462 | ||
| Juniori - muži | 462 | ||||
| Junior U16 boys | 462 | ||||
| 2026.07.04. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R2) 2026.07.04. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 825 | ||
| Juniori - muži | 825 | ||||
| Junior U16 boys | 825 | ||||
| 2026.07.03. | 66. MASTER GOOD Nyílt Magyar Amatőr Bajnokság (HUNGARIAN AMATEUR OPEN) (R1) 2026.07.03. Botaniq Máriavölgyi Golf Klub | Muži | 352 | ||
| Juniori - muži | 352 | ||||
| Junior U16 boys | 352 | ||||
| 2026.06.27. |
Slovak Amateur Championship (R2) 2026.06.27. Sedin | Muži | 418 | ||
| Juniori - muži | 418 | ||||
| Junior U16 boys | 418 | ||||
| 2026.06.26. |
Slovak Amateur Championship (R1) 2026.06.26. Sedin | Muži | 528 | ||
| Juniori - muži | 528 | ||||
| Junior U16 boys | 528 | ||||
| 2026.06.06. | Emil Frey Magyarország Ranglistaverseny 2026.06.06. Old Lake Golf Club | Muži | 340 | ||
| Juniori - muži | 340 | ||||
| Junior U16 boys | 340 | ||||
| 2026.05.28. |
US Kids European Championship (R3) 2026.05.28. Glen Golf Club | Muži | 770 | ||
| Juniori - muži | 770 | ||||
| Junior U16 boys | 770 | ||||
| 2026.05.27. |
US Kids European Championship (R2) 2026.05.27. Glen Golf Club | Muži | 550 | ||
| Juniori - muži | 550 | ||||
| Junior U16 boys | 550 | ||||
| 2026.05.26. |
US Kids European Championship (R1) 2026.05.26. Glen Golf Club | Muži | 825 | ||
| Juniori - muži | 825 | ||||
| Junior U16 boys | 825 | ||||
| 2026.05.08. |
Raiffeisenbank Sport Tour (R1) 2026.05.08. Penati Golf Resort | Muži | 440 | ||
| Juniori - muži | 440 | ||||
| Junior U16 boys | 440 | ||||
| 2026.05.08. |
Raiffeisenbank Sport Tour (R2) 2026.05.08. Penati Golf Resort | Muži | 440 | ||
| Juniori - muži | 440 | ||||
| Junior U16 boys | 440 | ||||
| 2026.04.10. |
GolfData24 Open (R3) 2026.04.10. Berliner GC Stolper Heide (West) | Muži | 506 | ||
| Juniori - muži | 506 | ||||
| Junior U16 boys | 506 | ||||
| 2026.04.09. |
GolfData24 Open (R2) 2026.04.09. Berliner GC Stolper Heide (West) | Muži | 550 | ||
| Juniori - muži | 550 | ||||
| Junior U16 boys | 550 | ||||
| 2026.04.08. |
GolfData24 Open (R1) 2026.04.08. Berliner GC Stolper Heide (West) | Muži | 440 | ||
| Juniori - muži | 440 | ||||
| Junior U16 boys | 440 | ||||

