Štatistiky
Race to Zala Springs V., 9 szakaszos, HCP 36+
Klubový turnaj
17.10.2026
| Zala Springs Golf Resort 1-9
9 Jamka | Individuálne | Stableford
Úprava HCP áno


FILTRE
Jamky
Pohlavie
Výsledková kategória
Összes Nettó Stableford
Hráč
Všetko
ŠTATISTIKY IHRISKA (4 játékos)
| Jamka | SI | PAR | Priemerná | Par | Bogey | Double bogey | Double bogey+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | 11 | 5 | +3.50 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| #2 | 15 | 3 | +3.25 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| #3 | 1 | 5 | +5.00 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| #4 | 13 | 4 | +2.75 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| #5 | 9 | 3 | +2.00 | 0 | 1 | 2 | 1 |
| #6 | 5 | 4 | +4.50 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| #7 | 7 | 4 | +2.25 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| #8 | 17 | 3 | +3.00 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| #9 | 3 | 5 | +3.00 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| +3.25 | 1 | 4 | 9 | 22 |
| Jamka | SI | PAR | Priemerná | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | 11 | 5 | +3.50 | ||||||||
| |||||||||||
| #2 | 15 | 3 | +3.25 | ||||||||
| |||||||||||
| #3 | 1 | 5 | +5.00 | ||||||||
| |||||||||||
| #4 | 13 | 4 | +2.75 | ||||||||
| |||||||||||
| #5 | 9 | 3 | +2.00 | ||||||||
| |||||||||||
| #6 | 5 | 4 | +4.50 | ||||||||
| |||||||||||
| #7 | 7 | 4 | +2.25 | ||||||||
| |||||||||||
| #8 | 17 | 3 | +3.00 | ||||||||
| |||||||||||
| #9 | 3 | 5 | +3.00 | ||||||||
| |||||||||||
ŠTATISTIKY HRÁČA (4 játékos)
| Hráč | Priemerná | Par | Bogey | Double bogey | Double bogey+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Mustafina Riana | +2.67 | 1 | 1 | 1 | 6 |
| Nestreba-Stifter Brigitte | +2.78 | 0 | 2 | 3 | 4 |
| Hadházy Marcell | +3.44 | 0 | 0 | 3 | 6 |
| Kakavis Markus | +4.11 | 0 | 1 | 2 | 6 |
| +3.25 | 1 | 4 | 9 | 22 |
| Hráč | Priemerná | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mustafina Riana | +2.67 | ||||||||
| |||||||||
| Nestreba-Stifter Brigitte | +2.78 | ||||||||
| |||||||||
| Hadházy Marcell | +3.44 | ||||||||
| |||||||||
| Kakavis Markus | +4.11 | ||||||||
| |||||||||

